Casa Do Aconchego No Coracao De Diamantina! Villa
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A Casa Do Aconchego No Coracao De Diamantina! Villa közel van olyan városi nevezetességekhez, mint a hozzávetőlegesen 5 perc sétára található Our Lady of Carmo church.
A Casarao do Forum 850 méterre, a Juscelino Kubitschek háza pedig csaknem 550 méterre fekszik a nyaralótól. Kiemelkedő elhelyezkedése miatt a Catedral Metropolitana de Santo Antonio da Se gyorsan megközelíthető, mivel nagyjából egy 10 perces sétára található.
Az Apocalipse dél-amerikai ínyencségeket kínál mindössze 150 méter távolságra.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Háziállat nem engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Milyen népszerű látnivalók vannak a Casa Do Aconchego No Coracao De Diamantina! Villa közelében?
A Casa Do Aconchego No Coracao De Diamantina! Villa területéhez legközelebbi nevezetességek az Our Lady of Carmo church (gyalog körülbelül 5 percre az ingatlantól), a Catedral Metropolitana de Santo Antonio da Se pedig 200 méterre van. - ❓
A Casa Do Aconchego No Coracao De Diamantina! Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Do Aconchego No Coracao De Diamantina! Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Do Aconchego No Coracao De Diamantina! Villa kínál konyhai felszereltséget?
A Casa Do Aconchego No Coracao De Diamantina! Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A szálláshely engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a szálláshely nem engedélyez háziállatot.